Targi Poligraficzne DRUPA 2024: Przyszłość Druku i Innowacji

DRUPA, wiodące na świecie targi technologii druku, powraca w 2024 roku, aby ponownie zdefiniować przyszłość branży. Od 28 maja do 7 czerwca 2024 roku, Messe Düsseldorf stanie się centrum innowacji dla ponad 1800 firm z 54 krajów, które zaprezentują swoje najnowsze osiągnięcia i produkty.

Targi poligraficzne DRUPA sala

Targi branży reklamy i poligrafii 


Targi DRUPA expo są znane z tego, że dostarczają kluczowych impulsów dla druku, mediów, produkcji opakowań oraz aplikacji przemysłowych, szczególnie w pionowych rynkach. Jest to miejsce, gdzie innowacje trafiają na rynek, rozwijane są nowe modele biznesowe, a także tworzone są nowe partnerstwa.

Wśród gorących punktów DRUPA 2024 znajdą się:

DRUPA CUBE  dwutygodniowy program konferencyjny, który wzbogaci doświadczenie odwiedzających, dostępny bezpłatnie dla wszystkich delegatów DRUPA.

TOUCHPOINT PACKAGING prezentacja idealnego opakowania, które zaskakuje, inspiruje, budzi pożądanie i nadal zadziwia przy drugim spojrzeniu.
touchpoint 3D fab+print od DRUPA 2016, druk 3D jest jednym z sześciu głównych punktów programu targów. Oprócz własnej strefy wystawienniczej, DRUPA ponownie poświęci miejsce tej technologii przyszłości.

TOUCHPOINT TEXTILE przemysł tekstylny jako dostawca i oferujący technologie przekrojowe dla licznych branż.
dna – drupa next age nowe jest produkowane przez genetyczne przetasowania. Ta zasada ewolucji dotyczy również technologii jako niekonwencjonalna synteza istniejących podejść prowadząca do innowacji.

Targi poligraficzne DRUPA wewnątrz

DRUPA 2024 to nie tylko okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży druku, ale także platforma do nawiązywania kontaktów i prowadzenia doskonałych interesów. To tutaj, w sercu innowacji, uczestnicy mogą odkryć przyszłość technologii druku i wykończenia, a także zanurzyć się w świecie kreatywności i technologii, które łączą się, by otworzyć nowe, niespodziewane możliwości dekoracji powierzchni.

Targi poligraficzne DRUPA z zewnątrz

Polecamy odwiedzenie targów poligraficznych DRUPA 2024 i doświadczenia przyszłości druku na własne oczy!