O nas

Drukarnia Vilpol certyfikat ISO Drukarnia Vilpol istnieje od 1990 roku. Przez lata działalności udało nam się zdobyć ogromne doświadczenie i zbudować solidną bazę produkcyjną. Należymy do jednej z najlepiej wyposażonych drukarń w województwie mazowieckim. Zatrudniamy ok. 200 osób, które tworzą działy: obsługi Klienta, handlowy, kalkulacji, prepress, technologii, drukarni, introligatorni, wykrojników oraz logistyki i transportu.

Specjalizujemy się zarówno w pracach złożonych, wielkoformatowych typu standy, hangery, displaye, wobblery, stojaki, opakowania, jak i drukujemy i oprawiamy broszury czy katalogi. Jako jedna z niewielu firm o takim profilu potrafimy bardzo elastycznie dostosować się do krótkich terminów realizacji zamówień. Realizujemy także zamówienia nietypowe, wymagające dużego doświadczenia i profesjonalizmu.

Posiadamy bardzo rozbudowaną introligatornię: maszyny do szybkiego kaszerowania i sztancowania, maszyny do pełnej oprawy introligatorskiej, urządzenia falcujące, linie do oprawy zeszytowej, klejonej, twardej oraz własną pracownię makiet i wykrojników.

Drukarnia Vilpol certyfikat ISO

Wciąż staramy się doskonalić wprowadzone wewnętrzne procesy oraz procedury po to, by spełniać ciągle rosnące wymagania Klientów.

Od 2002 roku posiadamy certyfikat ISO 9001, a od 2014 roku certyfikat pochodzenia produktu.

Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy także do zapoznania się z naszym najnowszym katalogiem: