Ogłoszenie o prace- szacowanie wartości zamówienia:

Firma Vilpol zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej celem szacowania wartości przedmiotu zamówienia na: Zakup Prac rozwojowych- 1 szt. o poniższych parametrach:

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie badań, w tym prac rozwojowych dotyczących wdrożenia nowej technologii na nowych urządzeniach i przeniesieniu rezultatów prac B+R do w pełni przemysłowej produkcji z wykorzystaniem nowej bazy technologicznej. Z uwagi na specyfikę testów wymagana jest konieczność ścisłej znajomości zagadnień związanych z elektroniką drukowaną jak i zagadnień związanych z obsługą maszyn poligraficznych.  Wykonawca winien również  sporządzić dokumentację techniczną wraz z działem przygotowania na 5 projektów graficznych według opracowanej technologii.

Wykonawca zobowiązany jest do wykonania usługi w sposób zapewniający, że  okres świecenia elementów elektroluminescencyjnych wyniesie min.500h dla jasności 10cd/m2.

Kody CPV:

Kod CPV: 73000000-2

Nazwa kodu CPV- Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Raport z badań zostanie przesłany droga mailową w ciągu 1 dnia roboczego po uprzednim wysłaniu prośby na adres agnieszka.chelczynska@vilpol.pl lub dostępny jest w siedzibie firmie.

Oferty cenowe proszę przesyłać do dnia 15-03-2018.

Nowy katalog

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym katalogiem

Zapraszamy!

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a na facebooku   ikona_Facebook+Like+Logo